Çin Aile Odası Mobilyaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Liu Yu

Telefon numarası : 18948222979

Free call

Koruma mobilyaları nasıl

January 8, 2021

hakkında en son şirket haberleri Koruma mobilyaları nasıl

Koruma mobilyaları nasıl

 
Bakım çalışması yapmak için arzu edilen bir mobilya.10 çeşit ana yöntem vardır:
 
1. Akıllı parlak boya korunur.Her Ocak ayında, bisiklet cilası mobilyaların yüzeyini eşit bir şekilde silmek için, mobilya yüzeyi yeni gibi temizlenir.Balmumu etkisinden dolayı havadan izole edilmiştir, sıyrılan mobilya cilası nemli olmaz, küflenir.
 
2. Akıllı parlak mobilya restorasyonu.Mobilya yüzeyinde uzun süre parlaklık gittikçe azalacak, sık sık tuvalet suyuna batırılırsa ve yavaşça silinirse mobilya mat bir parlaklık verecektir.
 
3. Seramik mobilyalar akıllıca dekontaminasyon.Seramik masalar, koltuk tabureleri, uzun süre çamurlu yağ izlerini bırakacaktır.Bazı narenciye kabuğunun içinde alkali bulunur, biraz tuzu silmek için ucunda bir daldırma, mobilya üzerindeki kir, seramikler kolayca çıkarılır.
 
4. Qiao pas metal mobilya.Sehpa, katlanır sandalye gibi metal mobilyalar, kolay paslanma, erken paslanma, sirkeye batırılmış biraz pamuk olabiliyor.Eski pas, ince bir bambuyu nazikçe kazımak için kullanılabilir, daha sonra sirkeli pamukla silin, krom tabakasının yüzeyine zarar vermemek için başka keskin kazıma bıçağı kullanmamalıdır.Kuru bir pamuklu mendil ile yeni bir gün satın almak için metal mobilyalar, kalıcı bir paslanmaz çeliği koruyabilirsiniz.
 
5. Ahşap mobilyalar akıllı güve.Ahşap mobilyalar genellikle bazı iyi sağlık ekibi veya kafur blokları koyar, sadece güve yenen kıyafetleri değil, mobilyalar da delicilerden muaf olabilir, sarımsak küçük çubuk sondaj deliğine traş edilebilir ve macunla kapatılabilir, delicileri öldürebilirsiniz mağaraya.
 
6. Qiao mobilya izleri çıkarıldı.Mutfak eşyaları genellikle kir lekeleri çıkarır, yıkanması zor, yağ izleri varsa biraz mısır unu serpilir, kuru bir bezle tekrar tekrar silin, yağ lekeleri kolayca çıkarılır.
 
7. Qiao eski mobilyaları yeniledi.Eski mobilyalar, alacalı boya, yenilemek istiyorsanız, Tuojin eski boyası, kostik soda çözeltisinin kabarcıkları kabını açmak için kullanılabilir, bir fırça ile boyanmış mobilya yüzeyini, eski boyayı ve ardından kırışan küçük bir an, boya parçacıklarını nazikçe kazıyın cüruf ve temiz su ile yıkayın, macunu kuruduktan sonra oynayabilir, boyayı yenileyebilirsiniz.
 
8. Eski Zhangmu Xiang Qiao kokusu yaydı.Kafur ahşap mobilyalar zamanla kullanılır ve kafur ağacının aromasını giderek daha fazla açığa çıkarır.Tank duvarında porselen veya cam parçaları kullanılıyorsa, birkaç parça aroma yeniden üretilebilir.
 
9. Qiao pas metal tutacak.Vernikle kaplanmış yeni sapta, paslanmaz çelik uzun süre korunabilir.
 
10. Mobilya aynası akıllı temizlik, sadece hızlı, pürüzsüz ve ışıltılı değil cilalanmış aynayı silmek için atık kağıt kullanarak.Eğer cam ayna içildikten sonra, silinmiş ılık sirkeye batırılmış bir bez kullanın.
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin