Çin Aile Odası Mobilyaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Liu Yu

Telefon numarası : 18948222979

Free call
Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.

Huizhou OldTree Mobilya Co., Ltd.

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Eski ağaç No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: 3000000-5000000 Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Old Tree fabrikası 2016 yılında Yantian Shenzhen'e yaklaşık 150 km uzaklıkta bulunan Lianghua Huidong'da açıldı.

Vanity masasından depolama dolabına ve rafa üretim hattına başlıyoruz, Ütü kabininden yemek masasına süreç akışı, 5S'den ISO9001 Standardına çevrimiçi kalite kontrolü ve BSCI denetimine uygun, Sürekli büyüme döneminde OEM projesine hoş geldiniz.

Konseptten seri üretime, ekibimiz sistem süreç yönetimini oluşturan birçok zorluğun üstesinden geldi.Avrupa, ABD ve Japonya ithalatçılarının katı gereksinimleri altında, makyaj masasından ışıklı makyaj masasına, MDF masif ahşap ile MDF karışımından inovasyon devrimimiz var elektronik akıllı aksesuarlarla birlikte , metal ve plastik cihaz geliştirildiği sürece, mobilyaların montajı daha kolay;Paket 2A'dan 6A'ya posta siparişi standardını geliştiriyoruz, ODM modelinde işe başlamak için düşük MOQ'u destekliyoruz, OEM projesinde 20 yılı aşkın deneyime sahip OEM projesine hoş geldiniz.

Temel çalışanların faydalarına değer veriyoruz, 3 yılı aşkın süredir çevrimiçi çalışan personelin çoğu, BSCI gibi sosyal sorumluluk gerekliliklerini takip ediyoruz. Kazan-kazan durumlarında başarı ortağı, yerden tasarruf sağlayan küçük mobilya tedarik zincirinde uzun vadeli iş ilişkileri çalışıyoruz.

Geçmiş

 

Eski ağaç fabrikasının 2016'dan 2021'e kadar olan geçmişi

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 2

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 3

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 4

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 5

 

Hizmet

Konseptten seri üretime, ekibimiz sistem süreç yönetimini oluşturan birçok zorluğun üstesinden geldi.Avrupa, ABD ve Japonya ithalatçılarının katı gereksinimleri altında, makyaj masasından ışıklı makyaj masasına, MDF masif ahşap ile MDF karışımından inovasyon devrimimiz var elektronik akıllı aksesuarlarla birlikte , metal ve plastik cihaz geliştirildiği sürece, mobilyaların montajı daha kolay; Paket 2A'dan 6A'ya posta siparişi standardını geliştiriyoruz, ODM modelinde işe başlamak için düşük MOQ'u destekliyoruz, OEM projesinde 20 yılı aşkın deneyime sahip OEM projesine hoş geldiniz.

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Temel çalışanların çıkarlarına değer veriyoruz. 3 yıldan fazla çevrimiçi çalışan çoğu çalışan, BSCI ve diğer sosyal sorumluluk gerekliliklerini takip eder. Yerden tasarruf sağlayan küçük mobilya tedarik zincirinde uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için bir kazan-kazan ortağı.

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 1Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 3

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 4Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 5Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 6

 

 

  • kriko

    kriko
  • Nait

    Nait
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin