Mesaj gönder
aboutus

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar: Eski ağaç
No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: 3000000-5000000
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Huizhou Old Tree Furniture Co., Ltd., Temmuz 2016'da Huidong, Baihua Kasabasında kuruldu. İlçe, Huizhou, daha az7Shenzhen, Yantian Limanı'na 0 kilometre uzaklıkta.Ana üretimin başında kurulan şifonyer, saklama dolapları, raflar, ütü dolabı ve dönüştürme masasından oluşmaktadır.Süreçten kalite kontrole, tedarik zinciri gelen malzeme yönetimi ve yerinde işçi kontrolü adım adım geliştirilmiştir.İlk 5S gerekliliklerinden itibaren artık Avrupa ve Amerika BSCI sorumluluklarını ve ISO9001 kalite test standartlarını karşılamış durumdalar.

İstikrarlı büyüme aşamasındayız, dünyanın her yerindeki marka müşterilere OEM hizmetleri sağlayabiliriz.Ürün konsepti oluşturma, araştırma ve geliştirmeden seri üretime kadar birçok zorluğun üstesinden geldik ve sistematik süreç üretim yönetimini gerçekleştirdik.Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'dan gelen müşterilerin katı gereksinimleri altında, tuvalet masasından makyaj dolgu ışık setine, yoğunluk levhasından masif ahşap ve çeşitli malzemelerin yoğunluk levhası kombinasyonuna, malzeme yeniliğine giden süreci gerçekleştirmek için.Donanım ve plastik aksesuarların bağımsız ve yenilikçi gelişimi, ürünlerin kurulumu daha kolaydır.Müşterilerimize 2A ila 6A posta siparişi standart paketleri tedarik edebiliriz.Ürünlerin bağımsız olarak araştırılması ve geliştirilmesi ODM, fabrikadan doğrudan tüketicilerin eline geçmesini destekleyebilir.Takım hizmeti marka etiketleme iş tecrübesi 20 yılı aşkındır, sorgunun her yerinden müşterileri memnuniyetle karşılıyoruz.

refahına önem veriyoruz.tabandançalışanlar.Şirketin kuruluşundan bu yana,Tönemli pozisyonlardaki çalışanların çalışma hayatı 10 yıldan fazla sabittir.Topluma karşı kurumsal sorumluluğa uyarız.Çin'in akıllı üretimi için çok işlevli bir depolama küçük mobilya tedarik zinciri oluşturmak için tedarikçiler ve müşterilerle karşılıklı kazan-kazan, uzun vadeli derin işbirliği.

Geçmiş

 

2016'dan 2023'e eski ağaç fabrikasının tarihi

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 2

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 3

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 4

 

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 5

 

Hizmet

Konseptten seri üretime, ekibimiz sistem süreç yönetimini oluşturan birçok zorluğun üstesinden geldi.Avrupa, ABD ve Japonya ithalatçılarının katı gereksinimleri altında, makyaj masasından ışıklı makyaj masasına, MDF masif ahşap ile MDF karışımından inovasyon devrimimiz var elektronik akıllı aksesuarlarla birlikte , metal ve plastik cihaz geliştirildiği sürece, mobilyaların montajı daha kolay; Paket 2A'dan 6A'ya posta siparişi standardını geliştiriyoruz, ODM modelinde işe başlamak için düşük MOQ'u destekliyoruz, OEM projesinde 20 yılı aşkın deneyime sahip OEM projesine hoş geldiniz.

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Temel çalışanların çıkarlarına değer veriyoruz.3 yıldan fazla çevrimiçi çalışan çoğu çalışan, BSCI ve diğer sosyal sorumluluk gerekliliklerine uyar.Yerden tasarruf sağlayan küçük mobilya tedarik zincirinde uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için bir kazan-kazan ortağı.

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. şirket Profili 3

Download
İletişim bilgileri