Çin Aile Odası Mobilyaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Liu Yu

Telefon numarası : 18948222979

Free call

E1MDF kartı nedir?

January 8, 2021

hakkında en son şirket haberleri E1MDF kartı nedir?

E1MDF, çevre dostu E1 orta yoğunluklu levhayı ifade eder.
Ulusal standartlara göre MDF, serbest formaldehit içeriğine göre E0, E1 ve E2'ye ayrılabilir.E2 sınıfı formaldehit emisyonu ≤5mg / L'dir;E1 sınıfı formaldehit emisyonu ≤1.5mg / L'dir ve
Doğrudan iç mekan dekorasyonu için kullanılır;E0 formaldehit emisyonu ≤0.5mg / L'dir.Tüketiciler MDF satın aldıklarında, daha güvenli olan düşük formaldehit emisyonlu ürünler almaya çalışmalıdırlar.

 

E1MDF kartının özellikleri :

 

1. Düzgün malzeme, yoğun laminat yapısı, pürüzsüz ve temiz yüzey, deforme olması kolay değil, istikrarlı performans, pürüzsüz ve hassas kenarlar, çökmesi ve delaminasyonu kolay değil;toksik olmayan, tatsız, radyasyonsuz, iyi hava geçirgenliği;
2. İyi ısı yalıtım performansı, yaşlanma yok, güçlü yapışma;
3. Statik eğilme mukavemeti, gerilme mukavemeti, nem içeriği, çivi tutma kuvveti, su şişme oranı ve formaldehit içeriğinin tümü, GB / T117181-999 ve GBl8580-2001 ulusal standartlarından daha iyidir (iç düğüm mukavemeti O.74Mpa su emilimine ulaşır kalınlık Genleşme oranı% 3'ten azdır ve nem içeriği yaklaşık% 5'tir).
4. Orta yoğunluklu sunta, normal yonga levhadan daha ince lif içerir, pürüzsüz yüzey, tambur ve tabakalara ayrılma yoktur, bu da kullanılan malzeme miktarını büyük ölçüde azaltabilir.Formaldehit emisyonunu ve yapısal mukavemeti tespit etmek için esas olarak MDF'yi seçin.
Aldehit emisyonu E1, E2 ve E0'a bölünmüştür.Formaldehit emisyonu, nitelikli ürünler olarak genellikle 30mg / 100g'yi geçmez.E1 ve E0 seviyeleri piyano yapımında sıklıkla kullanılır.
5. Yaygın malzemeler arasında çam, kavak ve söğüt okaliptüsü bulunur.Çin'de MDF, mobilya üretimi ve ev dekorasyonu için zaten iyi bir malzeme.
MDF'nin avantajları
Yoğunluk panosunun yüzeyi pürüzsüz ve düzdür, malzeme iyidir, performans sabittir, kenar sağlamdır ve kartın yüzeyi iyi dekore edilmiştir.Bununla birlikte, MDF'nin nem direnci zayıftır.Aksine, MDF suntadan daha zayıf bir çivi tutma kuvvetine sahiptir.Vidalar sıkıldıktan sonra gevşetilirse, düşük mukavemeti nedeniyle MDF'yi sabitlemek zordur.
1. Yoğunluk panosunun boyanması kolaydır.Boya efekti için ilk tercih olan yoğunluk levhası üzerine çeşitli kaplamalar ve boyalar eşit şekilde kaplanabilir.
2. Yoğunluk tahtası aynı zamanda güzel bir dekoratif tahtadır.
3. Yoğunluk levhasının yüzeyine her türlü kaplama, yapışkan kağıt film, kaplama, hafif metal levha, melamin levha ve diğer malzemeler yapıştırılabilir.
4. Delme ve delme işleminden sonra, sert yoğunluklu levha, mimari dekorasyon mühendisliğinde kullanılabilen ses emici levha haline getirilebilir.
5. Mükemmel fiziksel özellikler, tek tip malzeme, dehidrasyon sorunu yok.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin